اجرای خدمات کفسابی با کفساب حرفه ای به همراه نمونه کارها | شرکت پارسیان راپل

کفساب

حتما تا به حال کلمه کفساب به گوشتان خورده و یا به دنبال یک مجری کار‌بلد و حرفه‌ای که به یک شخص یا تیم حرفه ای، کفساب معروف است هستید. در این نوشته قصد داریم به معرفی بهترین تیم اجرایی کفساب در تهران و سراسر کشور بپردازیم و تمامی مواردی که یک کفساب کار بلد باید بلد باشد را مورد نقد و برسی قرار دهیم.

کفساب چیست؟ و چه کاری انجام می‌دهد؟

بهتر است قبل از این که در مورد موضوع کفساب چیست؟ و چه کاری را انجام می‌دهد؟ صحبت کنیم بدانیم که اصلا خدمات کفسابی چیست؟ خدمات کفسابی به مجموعه اقدامات و کارهایی گفته می شود که به موجب آن اقدامات انجام شده باعث ترمیم و بازسازی مجدد سنگ های کف ساختمان می شود که شامل از بین رفتن تمامی خط و خش‌ها، پستی و بندی‌ها و یک‌دست شدن تمامی سنگ ها و شفاف سازی سنگ ها می شود.

کفساب به یک فرد یا تیم اجرایی کار‌بلد در خدمات کفسابی و سنگسابی گفته می‌شود که با اجرای برخی از مجموعه اقدامات و کارها سنگ‌های کف‌ساختمان را شفاف‌سازی و ترمیم می‌کنند.

یک کفساب برای اجرای خدمات کفسابی و سنگسابی باید دارای تجربه و حرفه ای بالایی باشد تا بتوانید سنگ‌های کف ساختمان شما را به بهترین نحوه ممکن ترمیم و بازسازی کند. از آنجایی که سنگ‌های کف ساختمان بسیار حساس می باشد در صورتی که خطایی از طرف تیم اجرایی یا کفساب رخ دهد ممکن است موجب خراب شدن سنگ‌های کف‌ ساختمان شما شود و بعد از مدتی خاصیت و ماندگاری خود را از دست بدهد و‌ به‌شدت سیاه و کدر، و مات شود پس با این حساب نتیجه میگیریم که در انتخاب یک تیم اجرایی خدمات سنگسابی باید بسیار حساسیت به خرج بدیم و به دنبال یک تیم کار بلد و حرفه‌ای باشیم تا سنگ‌های کف ساختمان خود را بهترین شکل ممکن ترمیم و بازسازی کنیم.

اجرای خدمات کفسابی با کفساب حرفه ای به همراه نمونه کارها | شرکت پارسیان راپل
کفساب

بهترین شرکت کف سابی

اگر به دنبال یک شرکت معتبر و کار بلد که دارای نیروهای کف‌ساب حرفه ای می باشد هستید قطعا به جای درستی مراجعه کرده اید! شرکت پارسیان راپل یکی از قدیمی ترین و بهترین شرکت های ارائه دهنده خدمات کف سابی و کار در ارتفاع در ایران می باشد که، بیش از بیست سال است در زمینه خدمات سنگ‌سابی و کف‌سابی در حال ارائه خدمات و فعالیت مستمر می باشند و از زمان آغاز فعالیت تا به حال بیش از هزاران پروژه را با موفقیت به اتمام رسانده اند و با استراتژی‌ها و روش‌های اجرای پروژه‌ها آشنایی کاملی دارند.

همواره تمام تلاش شرکت ما بر این است که بهترین کیفیت را با بهترین قیمت ممکن به مشتریان خود در سراسر کشور ارائه دهند و تمام سعی و تلاش ما بر این است که با اجرای پروژه ها با بهترین کیفیت ممکن رضایت مشتریانمان را جلب نماییم. در صورتی که نیاز به مشاوره دارید می توانید با کارشناسان شرکت ما تماس حاصل فرمایید تا مشاوره های لازم را به همراه پیش فاکتور اجرای خدمات از ما دریافت نمایید.

تلفن تماس مرکز پاسخ دهی مشتریان: 09377517337

اجرای خدمات کفسابی با کفساب حرفه ای به همراه نمونه کارها | شرکت پارسیان راپل
بهترین شرکت کف سابی

مراحل کار یک کفساب حرفه ای

در این بخش از نوشته برخی از مجموعه اقدامات و کارهایی که یک کفساب حرفه ای انجام می دهد را برای شما معرفی خواهیم کرد تا با روش های اجرای اصولی و صحیح خدمات کف‌سابی آشنا شوید. به طور کلی برخی از مجوعه اقدامات و کارهایی که یک تکنسین یا کفساب حرفه ای انجام می دهد شامل موارد زیر می باشد:

 1. برسی سطوح کف ساختمان قبل از اجرای پروژه
 2. آماده سازی لقمه ها و سنگ های مورد نیاز برای اجرای سنگ سابی
 3. برسی میزان پستی و بلندی سطوح و خط‌ و خش های موجود در کف و…
 4. اجرای مراحل صیقل کاری سنگ های کف ساختمان با استفاده از لقمه های ذبر به جهت از بین بردن پستی و بلندی ها
 5. آماده سازی بتونه همرنگ با سنگ های کف ساختمان جهت بتونه کاری
 6. اجرای بتونی کاری به جهت ترمیم سنگ های شکسته و بند کشی مجدد سنگ ها و…
 7. اجرا و انجام صیقل کاری سنگ های کف ساختمان با استفاده از لقمه های نرم به جهت پرداخت سطوح کف ساختمان
 8. رزین کاری سطوح سنگ های کف ساختمان در صورت نیاز…
 9. اجرای مراحل پرداخت نهایی سنگ و شفاف سازی سنگ های کف ساختمان
 10. تست و برسی و کیفیت پروژه اجرا شده و تحویل آن

تمامی مراحل ذکر شده برخی از مجوعه اقدامات و کارهایی می باشند که یک نیروی کفساب متخصص و حرفه ای انجام می دهد و برخی از مراحل ممکن است در برخی از سطوح سنگ های کف ساختمان با توجه به وضعیت فعلی ساختمان و جنس سنگ های کار شده در کف، اجرا  و انجام نشود. البته باید به این نکته اشاره کرد که تمامی مراحل ذکر شده بستگی به تجربه و تخصص نیروی کار و تکنسین کفسابی دارد و ممکن است مراحل اجرای پروژه در برخی از سنگ ها کاملا متفاوت و متغییر باشد.

اجرای خدمات کفسابی با کفساب حرفه ای به همراه نمونه کارها | شرکت پارسیان راپل
نمونه کار کفسابی اجرا شده توسط کفساب های شرکت پارسیان راپل

دستمزد یا حق الزحمه یک کفساب چقدر می باشد؟

دستمزد یا حق الزحمه یک نیروی کار کفساب یک موضوع کاملا وابسته به متراژ پروژه اجرا شده می باشد. به طور کلی میزان دستمزد و قیمت پروژه اجرا شده با توجه به سختی و آسانی پروژه و همچنین عواملی همچون تعداد ساب های اجرا شده، محل اجرای پروژه، تعداد نیروی مورد نیاز برای اتمام پروژه و همچنین میزان هزینه مورد نیاز برای انجام پروژه محاسبه می شود.

در صورتی که قصد اجرای خدمات کفسابی و سنگسابی را دارید قبل از دریافت استعلام قیمت سطوح سنگ های کف ساختمان شما باید توسط کارشناسان برسی و بازید شود و سپس پس از برسی های انجام شده قیمت نهایی برای اجرای پروژه مشخص شود. جهت دریافت مشاوره و دریافت استعلام قیمت میتوانید همین حالا با کارشناسان شرکت ما تماس حاصل فرمایید و مشاوره های لازم را به همراه بازدید رایگان از پروژه دریافت نمایید. همه روزه پاسخگوی سوالات شما هستیم.!

اجرای خدمات کفسابی با کفساب حرفه ای به همراه نمونه کارها | شرکت پارسیان راپل
نمونه کار کفساب شرکت کارابین راپل

نتیجه نهایی

به طور کلی خدمات کفسابی و سنگسابی یک خدمات بسیار حساس و مهم می باشد که باید توسط نیروی کارهای حرفه ای و کار بلد اجرا و انجام شود. در صورتی که این خدمات توسط افراد مبتدی و بی تجربه انجام شود ممکن است منجر به خراب شدن سنگ های کف ساختمان شما شود و حتی در برخی مواقع با اجرای مجدد خدمات کفسابی سطوح سنگ های کف ساختمان شما همانند ترمیم نشود. پس در انتخاب شرکتی که خدمات کفسابی و سنگسابی را انجام می دهد دقت بسیاری به خرج دهید تا سنگ های کف ساختمان شما به بهترین شکل ممکن کف‌سابی شود.

در هر صورت می توانید با برقراری ارتباط با کارشناسان شرکت ما مشاوره های لازم را از ما دریافت نمایید و خدمات خود را با خیال راحت به شرکت ما بسپارید؛ شرکت ما یکی از بهترین شرکت های ارائه دهنده خدمات کفسابی و سنگسابی، نماشویی، نقاشی نما و پیچ و رولپلاک نما می باشد.

تلفن تماس مرکز پاسخ دهی مشتریان: 09377517337

6 نظر در “کفساب

  • پارسیان راپل
   پارسیان راپل می گوید :

   با سلام وقت به خیر بله خدمات کفسابی در کرج و تیم کفساب در کرج هم داریم

 1. Avatar
  علی احمدی تهرانی می گوید :

  ممنون از تیم نمونه کفسابتون بابت اجرای پروژه ما در نیاوران بسیار راضی بودم سپاس

  • پارسیان راپل
   پارسیان راپل می گوید :

   با سلام جناب تهران بسیار خوشحالم که کیفیت کار انجام شده مورد رضایتتون بوده انجام وظیفه بوده

 2. Avatar
  رضایی می گوید :

  با سلام کفساب های شرکت ما در پرند هم خدمات ارائه می دهند؟

  • پارسیان راپل
   پارسیان راپل می گوید :

   با سلام وقت به خیر جناب رضایی بله جهت دریافت مشاوره با تیم مشاوره تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *