نقاشی نما | پارسیان راپل

نقاشی نما

نقاشی نما یکی از خدمات بسیار پرتقاضا می باشد که در هر ساختمانی پس از گذشت چند سال از ساخت باید اجرا و انجام شود. نقاشی نما به دلیل زیبایی بسیار زیاد و هزینه کمتری که نسبت به سایر متریال نمای ساختمان ها دارد همیشه انتخاب اول مالکین ساختمان ها می باشد.

اگر قصد نقاشی نمای ساختمان خود را دارید و درباره این خدمات به دنبال کسب اطلاعات هستید حتما این نوشته را بصورت کامل مطالعه کنید. در این نوشته درباره هر آنچه که باید درباره نقاشی نمای بیرونی ساختمان بدانید می پردازیم و مهم ترین اطلاعات درباره اجرای خدمات نقاشی نمای ساختمان با بهترین کیفیت می پردازیم.

شرکت ما با نام تجاری پارسیان راپل یکی از بهترین و قدیمی ترین شرکت های ارائه دهنده خدمات نقاشی نمای ساختمان می باشد؛ که با کلیه چالش‌ها، روش‌ها و استراتژی‌های اجرای پروژه‌های رنگ آمیزی نمای ساختمان آشنا می باشد؛ از این رو هر آنچه که درباره این خدمات را می دانیم بصورت کامل برای شما کارفرمایان عزیز ارائه خواهیم کرد.

نقاشی نمای ساختمان

نقاشی نما موجب جذابیت و درخشش ساختمان شما می شود. به طور کلی برای رنگ آمیزی نما روش ها و ابزار هایی می باشد که باید در فرآیند اجرای آن حساسیت و دقت بالایی باشد.

نقاشی نمای ساختمان با استفاده از ابزارهای مختلفی همچون پیستوله، قلم، قلک انجام می شود که هر کدام از این ابزارها با توجه به سطح نمای ساختمان شما و به انتخاب شرکت ارائه دهنده این خدمات اجرا می شود. ابزارهای ذکر شده در کیفیت پروژه اجرا شده بسیار مهم می باشند؛ در ادامه نوشته به نقد و برسی و کاربردهای هر کدام از ابزارها خواهیم پرداخت.

قیمت نقاشی نما

نقاشی نمای ساختمان متری بوده و با توجه به متراژ نمای ساختمان شما این نرخ محاسبه می شود. فاکتور های بسیاری برای تعیین قیمت شستشوی نما وجود دارد که بستگی به وضعیت فعلی نمای ساختمان شما دارد. برای تعیین قیمت این خدمات حتما باید پروژه ساختمان شما توسط کارشناسان پارسیان راپل برسی و  چک شود سپس قیمت تعیین شود.

همان طور که در اول مطالب اشاره شد قیمت نقاشی نما هم همانند قیمت نماشویی ساختمان نیازمند برسی و کارشناسی توسط متخصصی می باشد تا با توجه به نمای شما تعیین قیمت شود.

معمولا متراژ یکی از معیار های اصلی برای تعیین قیمت می باشد و هر چه متراژ نمای ساختمان شما بیشتر باشد قیمت اجرای رنگ آمیزی نمای ساختمان شما نسبت ساختمان هایی که کوچک می باشد کمتر خواهد بود.

رنگ آمیزی نمای ساختمان در تهران

استان تهران به دلیل آلودگی هایی که در فضای جوی وجود دارد و همچنین بارش های باران های اسیدی موجب کثیف شدن نمای های سیمانی شده است. اگر نمای ساختمان شما سیمانی می باشد و در حال حاضر بسیار زشت نمایان می شود تنها راه چاره اجرای رنگ آمیزی نما با طناب می باشد تا ساختمان شما مانند روز اول تمیز و درخشنده بشود.

نقاشی نمای بیرونی ساختمان

نقاشی نمای بیرونی ساختمان یکی از خدمات تخصصی شرکت پارسیان راپل می باشد. ما این خدمات را بیش از 30 سال است که به مشتریان خود در سراسر کشور انجام می دهیم و همانند خدمات پیچ و رولپلاک نما تخصص ویژه ای در آن داریم.

شرکت ما خدمات نقاشی نمای بیرونی ساختمان را با استفاده از دسترسی راپل و با رنگ های اکریلیک مخصوص نمای ساختمان انجام می هد. برای این که از قیمت اجرای این خدمات و نوع اجرای پروژه ها آشنا شوید و با مشاورین و کارشناسان شرکت ما تماس حاصل فرمایید تا شما مشتریان عزیز را راهنمایی کنیم.

تلفن تماس مشاورین شرکت: 09351751305

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *