نقاشی نما

نقاشی نما

نقاشی نمای ساختمان

نقاشی نما موجب جذابیت و درخشش ساختمان شما می شود. به طور کلی برای رنگ آمیزی نما روش ها و ابزار هایی می باشد که باید در فرآیند اجرای آن حساسیت و دقت بالایی باشد.

قیمت نقاشی نما

نقاشی نمای ساختمان متری بوده و با توجه به متراژ نمای ساختمان شما این نرخ محاسبه می شود. فاکتور های بسیاری برای تعیین قیمت شستشوی نما وجود دارد که بستگی به وضعیت فعلی نمای ساختمان شما دارد. برای تعیین قیمت این خدمات حتما باید پروژه ساختمان شما توسط کارشناسان پارسیان راپل برسی و  چک شود سپس قیمت تعیین شود.

همان طور که در اول مطالب اشاره شد قیمت نقاشی نما هم همانند قیمت نماشویی ساختمان نیازمند برسی و کارشناسی توسط متخصصی می باشد تا با توجه به نمای شما تعیین قیمت شود.

معمولا متراژ یکی از معیار های اصلی برای تعیین قیمت می باشد و هر چه متراژ نمای ساختمان شما بیشتر باشد قیمت اجرای رنگ آمیزی نمای ساختمان شما نسبت ساختمان هایی که کوچک می باشد کمتر خواهد بود.

رنگ آمیزی نمای ساختمان در تهران

استان تهران به دلیل آلودگی هایی که در فضای جوی وجود دارد و همچنین بارش های باران های اسیدی موجب کثیف شدن نمای های سیمانی شده است. اگر نمای ساختمان شما سیمانی می باشد و در حال حاضر بسیار زشت نمایان می شود تنها راه چاره اجرای رنگ آمیزی نما با طناب می باشد تا ساختمان شما مانند روز اول تمیز و درخشنده بشود.

 

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیازات 5 / 5. تعداد امتیاز 9

تا الان رای نداشته! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

چه اطلاعاتی در خصوص پیچ و رولپلاک نما ساختمان دارید؟ تا چه اندازه پیچ و رولپلاک نما باعث افزایش مقاومت نمای ساختمان می شود؟ این
آب بندی نما یکی از نیاز های اصلی هر ساختمان پس از ساخت می باشد. امروزه مشتریان بسیاری به ما تماس میگیرند و به

نیاز به مشاوره دارید؟

جهت دریافت مشاوره فرم تماس زیر را تکمیل نمایید. کمتر از یک ساعت با شما تماس خواهیم گرفت...

فرم تماس سایدبار

"(ضروری)"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *